Úvodní strana » auto moto » Pneuservis BESTDRIVE

ZEMĚDĚLSKÉ, PRŮMYSLOVÉ PNEUMATIKY

oSOBNÍ, NÁKLADNÍ PNEUMATIKY

BestDrive je v současné době největší česká síť pneuservisů a autoservisů. Navazuje na více než padesátiletou tradici pneuservisů, které byly až do roku 2010 provozovány pod značkou Barum. Síť BestDrive zahrnuje 71 provozoven vlastních, ale i 97 franšízových prodejen a servisů. V servisech žlutomodré barvy, typické v minulosti pro Barum, najde zákazník pomoc nejen při výměně pneumatik, ale i při problémech souvisejících s podvozky automobilů. Moderní a dynamická síť servisů BestDrive zaručí motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici v podobě dokonalého servisu - přesně v duchu firemního motta „Vy jezdíte, my se staráme“.Dobrý den Vážení zákazníci, ,

dovolte , abychom Vám předali pár důležitých informací týkající se používání správné zimní kapaliny v tomto období. Doufám, že Vám to alespoň trochu pomůže a předejdete tak problémům s viditelností na silnicích:

Znáte tu situaci, kdy si v zimním období sednete do svého vozidla a pro lepší výhled skrze čelní okno  ostřikovač… a ono nic? V tom případě máte v nádržce ostřikovače kapalinu pro letní období nebo jste zakoupili zimní směs s nedostatečnou mrazuodolností. V našem klimatickém pásmu jsou nejpoužívanější zimní směsi do ostřikovačů s mrazuvzdorností do –20°C. Je nutné si uvědomit, co číselná hodnota mrazuodolnosti uváděná na etiketách výrobků znamená:

Hodnota stanovuje teplotu, při které se začínají v náplni ostřikovače vytvářet ledové krystalky neboli do jaké teploty pod bodem mrazu směs do ostřikovačů nezamrzne v nádržce ostřikovače. 

Při nákupu nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů je nutné zohlednit i rychlejší odpaření lihové složky vlivem náporu vzduchu při rychlé jízdě vozidla. Proto se doporučuje při venkovních teplotách vzduchu do -10°C zakoupit kapaliny s bodem tuhnutí -20°C, při teplotách pod -10°C  pak kapaliny s nižším bodem tuhnutí, např. -30°C a -40°C. Současné vyhřívání předního skla není nikdy na závadu :-) Lihová složka, která zajišťuje nezámrznost směsi, má významný vliv na cenu výrobku. Vyšší cena se však řidiči vrátí v podobě dobrého nezamrzajícího výhledu. Nikdy nevyjíždějte bez dobrého výhledu z vozidla! Bezpečnost vás, spolujezdců a ostatních účastníků dopravního provozu je vždy na prvním místě! 


 


Pracovní doba :

Po- Pá 7:00  - 16:00
seznonní měsíce dle domluvy: Po - Pá 7:00 - 18:00


Kontakty: 

Zemědělská 1600 , 564 01 Žamberk

Jana Šlezingrová: 465 352 460
mobil prodejna: 603 188 250
servis p.Bílek, p. Vyhnálek: 465 352 462
mobil servis: 603 188 234 

E-mail: pneu@agrozamberk.cz
Web: www.agrozamberk.cz